| FallingRain a întrebat:

Vreau sa iau de la o fata niste chestii si sa mi le trimita prin posta cu plata ramburs. Nu stiu exact daca este bine, daca am vreo garantie ca mi le trimite si nu gasesc in cutie un bolovan. Voi ce ziceti, este sigura chestia asta?

2 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Cand sa trimita vorbeste ca cand ajunge coletul la tine sa-l poti verifica pe loc. daca ai produl obtinut ii dai banii, daca nu dai doar banii de transport.omul care spune adevarul nu se va impotrivi la aceasta decizie

| greutateideala a răspuns:

Eu m-am ocupat cu asa ceva.Ba chiar le-am dat fetelor si chitanta pentru ce au platit.Cand primesti coletul ai dreptul sa-l deschizi inainte de a-l plati!