| xxxname a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti ce website pot creea, cam de care ati avea nevoie in internet cel mai mult, dar inca nu-i? Va rog idei cit mai logice, si folositoare.'

Răspuns Câştigător
| carina_3861 a răspuns:

Daca vei putea fa un sait cu numele: www.creaza-moda.com si pe el sa pui pe ceva mai multe materiale care sa le folosim noi fiecare ar crea apoi in fiecare joi tu dai voturi! daca nu te-ai lamurit din ce am scris intra pe saitul www.stardoll.com fa-ti cont intra pe contul tau da sus DRESSING g SELL si acolo vei vedea cam cum ieste! nu e asa de fain dar incearca!