| xxxname a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti ce website pot creea, cam de care ati avea nevoie in internet cel mai mult, dar inca nu-i? Va rog idei cit mai logice, si folositoare. Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Eu vreau un website in care sa se prezinte toate procesele politicienilor, oamenilor de afaceri etc... care au aparut prin presa.

Fiindca ia DNA-ul pe cate un politician, toata lumea sare in sus atunci pe moment dar dupa aia nu mai urmareste nimeni desfasurarea procesului si nu mai stim nimic. Asa ca un site din asta vreau - care sa tina evidenta tuturor proceselor care au aparut in presa.