| Dani3lo a întrebat:

Vreau sa trimit bani in alta tara prin western union dar nu stiu cum,imi puteti explica ce date trebuie sa imi trimita acea persoana, sau cum se procedeaza? multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Scyline97 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ii sti numele complet persoanei care vrei sa ii trimiti bani si apoi sa merg la o banca sau un de se face transfer Western union si ii zici la aia cat vrei sa depui, apoi ii zici nume persoanei si tara unde vrei sa trimiti funda te rog big grin