| Lucan_Silviu_1997 a întrebat:

Vreu sa ma apuc de pariuri! Dintre casele de pariuri stradale, ce casa de pariuri îmi recomandați? Gen: Casa pariurilor, Superbet, Stanleybet, sau Bet Cafe Arena? Funda! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Superbet au cea mai buna oferta. Dar mai bine nu te apuca, iti spun eu, care sunt parior de mai mult timp. O sa pierzi bani si o sa te enervezi inutil happy

5 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Faci cont la casa pariurilor..mergi la o casa de pariuri si iti incarci contul...asa poti paria cand vrei si cat vrei tu.

| asperger3 a răspuns:

Nu fa asta. Ai mai multe sanse de a fi presedintele unei tari fata de a castigat la loto/pariuri.
Sunt o teapa.
Foarte greu castigi.

| AleexisViol3t a răspuns:

Nu merg la pariuri, dar 90% din persoanele pe care le cunosc si fac asta aleg SuperBet

| SMH a răspuns:

De ce nu pariezi online? Poti compara cotele si sa alegi casa. Eu alesesem Fortuna acum un an. N-am mai paria de 11 luni, poate s-au schimbat lucrurile.
Un sfat. Daca vrei sa pariezi 4 fun, go for it. Dar daca vrei sa scoti bani din asta, ia-ti gandul. Daca nu te distrezi facand asta, fa-ti un bine si salveaza-ti timpul si nervii.

| alex210405 a răspuns:

SuperBet