| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Am auzit, recent, de companiile SmartBill și Ciel România, care se ocupăm în mare parte, cu produse software-uri financiar-contabile și de gestiune. M-am uitat pe ambele site-uri și am văzut că ambii producători au soluții complete, și care mai de care mai atractive și mai intuitive. Iar, pe calea asta, vreau să vă cer o părere. Care dintre cele două companii oferă soluții/produse mai bune și mai calitative? La partea de prețuri și de suport cum se prezintă? Care dintre cele două este mai recomandabilă? Aș prefera să aud păreri de la cei implicați în mod direct (sunt sau au fost clienți la vreuna din cele două companii) sau de la cei implicați în mod indirect (care cunosc persoane care sunt sau au fost clienți la vreuna din cele două firme). Mulțumesc frumos, și răspunsuri cât mai serioase.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Boss esti pe un site pentru adolescenti. Chiar crezi ca o sa gasesti oameni care au folosit soft de gen aici?

| SynapseNinja explică (pentru Wr3nch):

Boss... eu am întrebat că printre cei care sunt aici (adolescenți sau nu), poate, se mai află cineva care utilizează acest gen de soft sau care, cum am scris și în întrebare, cunosc persoane care au utilizat.