| AlexRO150 a întrebat:

Salutare, am avut un cont de paypal 1 an si jumatate acum 2 saptamani am primit un mesaj sa imi confirm identitatea, trebuia poza cu buletinul, adresa etc, am sters contul si am facut unul nou. Pe acesta azi am primit aceeasi chestie, mai am 13 euro, am interdictie doar la close your account, imi e frica sa nu imi blocheze contul sa raman fara bani, ar trebui sa ii transfer pe card? Nu pot sa imi confirm identitatea pentru ca am doar 16 ani si ar vedea pe poza de buletin ca nu am 18, deci ce sa fac?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fa 18 ani. Si lasa timpeniile.

| Alexandrionelu a răspuns:

Vezi ca e țeapa! Nu trimite nimic, ca ramai fără bani.

| Dyonees a răspuns:

Cel mai safe ar fi sa scoti de pe PayPal, nu? Sa ti-i transferi pe un card, ceva, si sa stai cu ei safe, zic eu. Indiferent daca e teapa sau iti inchide contul, tu sa ai banii la loc sigur.