| haisaspargemseminte a întrebat:

Acum doua saptamani Facebook mi-a cerut sa confirm identitatea,am trimis poza cu buletinul,dar vad ca nu verifica poza, nici nu pot intra pe Facebook pana nu sunt revizuite acel documente. Ce sa fac? vreau sa imi recuperez contul, stie cineva un mail pentru a trimite un mesaj celor de la Facebook? help me

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Verifica-ti emailul legat de contul de FB, pentru ca ei acolo iti trimit informatia cu desfasurarea anchetei si rezolutia lor.

| Entryon a răspuns:

Nu ai ce face altceva decat sa astepti. Am patit si eu asta, in general dureaza cam o saptamana/doua.