| gasco1180 a întrebat:

am si eu o problema mi-am facut un cont paypal, am introdus un card in baza lor de date, mi sa luat de pe card 1, 5euro la inscriere si am verificat la bancomat sa ma asigur ca a recunoscut cardul.acum eu nu pot sa folosesc contul pentru ca imi cere un cod de securitate din 4 cifre care teeoretic ar trebui sa-mi apara pe mail sau la bancomat pentru ca ei imi baga inapoi cei 1, 5 euro si odata cu suma si un cod, cel putin asa am inteles.
Raise your account limits and get Verified
We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on Aug 8, 2011.
Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge.
Card to confirm
Visa X-5337

Enter PayPal code (4 numbers)

We'll refund the €1.50 EUR or equivalent charge into your PayPal account within 24 hours after you confirm your card.
cam asa arata! Va rog mult de tot ajutati-ma, dau funda.

1 răspuns:
| sebyka97 a răspuns:

Ti l-ai facut online atunci intra pe site lor si cereti parola. funda?