| Papusica1997 a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns! Am 16 ani si vreau sa stiu daca pot sa ridic bani de la western union daca mi trimite cineva din tara nu din strainatate! dau funda mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| purplestar9494 a răspuns:

Trebuie sa fi majora ca sa poti ridica bani de la western

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Imputernicire legalizata(la notar) de catre unul dintre parinti(tutore)si CI.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti ridica.Ai nevoie de CI si codul aferent tranzactiei si poti merge la orice filiala Western.

| ion933 a răspuns:

Nu potiii frate nu poti iti trebuie 18 anii am avut si eu acceias problema

| Miihaelaaa a răspuns:

Mie mi se pare ca este nevoie ca sa ai 18 ani, î-mi pare rau.