| Ionut025 a întrebat:

As vrea sa creez un site...dar nu site gratuit...as vrea sa il cumpar sa imi apara pe net de ex as fie cu site.ro sau site.com fara ucoz sau alte chestii! careva stie de unde pot achizitiona un site? stie careva? Multumesc

4 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Ai nevoie de
domeniu (cam 10 eur/an)
gazduire (cam 10 eur/an 1 GB spatiu)
execuţie site (unul ieftin can 60 de eur daca nu il stii face tu)

daca vrei detalii mai multe sau ajutor contacteaza-ma. cu asa ceva lucrez.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei site sau hosting?

| jhonsmyth a răspuns:

Se plateste pe12luni,faci un contract iti alegi numele de site, ai circa150GB pe el in care sa bagi poze video informatii, si de facut il poti face la ALTEX, FLAMINGO, DOMO sau la toate punctele de vanzare a componentelor de PChappy