| vassy024 a întrebat:

As vrea sa creez un site...dar nu site gratuit...as vrea sa il cumpar sa imi apara pe net de ex as fie cu site.ro sau site.com fara ucoz sau alte chestii! careva stie de unde pot achizitiona un site?

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Trebuie să ai experiență în webdesign.Îți mai trebuie și host nu cred că nu găsești pe net oferte.
Uite una http://www.krond.org/gazduire-web/oferta-gazduire-webhosting-enduser.html
Dacă nu ai experiență iți sugerez să cauți pe cineva ce se descurcă cu treburi de astea.