| MeteEmr a întrebat:

As vrea sa creez un site gratuit, dar in limba romana cam asa www...ro
stie cineva cum sau pe ce site?

Răspuns Câştigător
| karakushiu a răspuns:

Site gratuit de genu www.meteemre.ro nu poti deoarece acestea sunt cu plata. Gratuite ai putea pe cabanova, forum gratuit si astea. Dar va fi de forma www.meteemre.forumz.ro cum am si eu www.world-c.forumz.ro Deci ai putea pe forum gratuit.au o groaza de teme poti sa pui tu ce tema vrei... ca la orice site.

4 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti avea cu www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Trebuie sa-ti achizitionezi un domeniu si un host.

| rserpu a răspuns:

Pe gratis nu o sa gasesti, dar cu lata sunt foarte multe. Apropo, site-ul nu trebuie sa fie. ro ca sa fie scris in limba romana. Totousi, daca cauti domenii libere, o sa gasesti la. WS (website) Totusi daca vrei mai multe info, du-te pe www.website.ws iar daca vrei sa te inregistrezi, o poti face doar prin mine la www.webmoneyhq.ws Domeniul te va costa 10$/luna, iar daca o sa stii sa profiti de aceasta sansa, o sa inveti ca poti face si o afacere destul de buna. Vizioneaza filmuletul de pe site-ul meu pentru a intelege mai multe. Bafta.

| Ady_4009 a răspuns:

Http://www.ucoz.com/ poftim incearca asta :)