| sabinn21 a întrebat:

Salutare as vrea sa va intreb la ce varsta este permisa deschiderea unui cont paypal si alte detali despre ce este

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

Ce este PayPal?

PayPal este cel mai popular sistem de plata online prin care poti efectua rapid si in siguranta, plati si transferuri de bani pe internet.

*Trebuie sa ai minim 18 ani pentru a putea deschide un cont PayPal.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Detii un card bancar?
Daca ai sub 18 ani si detii un card bancar nu poti face deoarece daca te prind iti vor inchide contul.
Poti face pe numele altei persoane care detine un card bancar sia re peste 18 ani.