| Lina1993 a întrebat:

Care vi se pare cel mai cunoscut site de vanzari online dintre : Olx, Publi24 sau Lajumate.ro? Sunt curioasa pe care dintre acestea am sanse mai mari sa vand un produs

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Eu recomand OLX, pe ăsta l-am folosit şi mi-am vândut unele produse... e foarte folosit.

Restul nu ştiu, nu am încercat.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Olx este cel mai eficient.
Posteaza pe toata ca sa iti creasca sansele.

| Lina1993 explică (pentru ALEXICAmarketing):

Multumesc de raspuns. Oricum am postat pe toate dar voiam sa si sponsorizez unul dintre site-urile astea si sa fiu sigura ca il aleg pe cel mai popular big grin

| Luca2019 a răspuns:

Pe la jumate.ro vinzi cel mai repede și usor