| costy2120 a întrebat:

Salutare!
cine stie care planta medicinala este mai valoroasa si cateva informatii despre ea? va multumesc

Răspuns Câştigător
| michaelaaa a răspuns:

Imi dai funda te rooog

5 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Un serviciu revolutionar a fost introdus in Romania recent: reclame prin sms! Ce obtii tu din asta?
- informatii prin sms cu privire la ofertele/reducerile/promotiile/cupoanele alese doar de tine
- tu decizi si cate sms-uri pe zi sau pe saptamana vrei sa primesti
- bani din primirea acestor sms-uri (3 centi/sms din sms-urile pe care le primesti tu si 1 cent/sms din sms-urile pe care le primeste echipa ta)
Mai multe detalii: http://youtu.be/zd9Br8N5TyE
Link inregistrare:http://www.vivasms.ro/h/bad2ae872b
Totul e gratis nu trebuie sa investim nimic avem numa de castigat inregistrativa mai tarziu o sa regretati

| michaelaaa a răspuns:

Salvia este o planta incredibil de folositoare, considerata de multa lume ca fiind cea mai valoroasa planta. Ea este antiinflamatorie, antioxidanta si antifungica. Reputatia ei de panaceu este reprezentata chiar si in numele sau, Salvia officinalis, derivat din cuvantul latin salvere, care inseamna "a fi salvat".

funda?

| costy2120 explică (pentru michaelaaa):

La salvie m-am gandit si eu...stii cumva unde pot gasi seminte, productivitatea la ha, si pretul pe kg de frunze?

| costy2120 explică (pentru michaelaaa):

Stii cumva unde as putea gasi seminte de salvie?

| alexutzul14 a răspuns:

Ginseng-ul! un exctract de ginseng costa mai mult decat un gram de aur(asa stiu eu)