| Costy2442 a întrebat:

Salutare!
Cineva a depus 300 de euro pe contul meu de revolut, eu aflandu ma in belgia. Pe revolut am cont in lei si euro si fiecare are cate un iban diferit.
Transferul s-a realizat la Raiffeisen si pe ibanul local de pe revolut cel cu brel adica libra bank insa moneda depusa a fost euro.
Este vreo problema daca am dat ibanul local eu aflandu ma in belgia sau ceva legat de moneda depusa? Precizez ca tranzatia a fost acceptata de către sistem.
Si cam cat ar dura deoarece au trecut deja 2 zile lucratoare de la efectuarea transferului si banii inca nu au ajuns

2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Tranzacția se face aproape instantaneu doar între conturi Revolut. De la o bancă la Revolut, timpul diferă în funcție de bancă. Nu e nicio problemă cu tranzacția. Mai așteaptă puțin.

| MotoBlitz a răspuns:

Fă plângere la poliție