| Ionut0508 a întrebat:

Salut, acum 8 zile varul meu mi-a transferat din SUA 1500 euro pe revolut. I-am dat doar IBAN-ul fără nume ceea ce probabil nu a pus al doilea Prenume al meu la detaliile transferului. Chestia e ca nici pana acum nu au intrat banii chiar dacă lui ii apare transfer reușit. Iban-ul Swift este corect care ar fi motivul? Câte zile ar mai dura pana intra banii? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu pe site la ei spun ca transferurile internationale pot dura si pana la 5 zile.

Altii pe net mai spui ca au durat si 30 zile.

Eu cred ca e cazul sa va inarmati cu rabdare si sa contactati suportul de la Revolut in speranta ca un indian va va ajuta.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu cunosc. Dar daca trimitea la o banca olandeza putea scrie la nume Nicolae Ceausescu sau Gheorghe Gheorghiu Dej si tot intrau banii.

| Darius50boss a răspuns:

Așteaptă și ai răbdare

| Ionut0508 explică (pentru Darius50boss):

Wow mersi de răspuns!