| baciu92 a întrebat:

Salutare, cum fac sa introduc taxa pe un numar de telefon pe care il am?
Detin o firma de recrutare si doresc sa introduc costul la apelurile primite...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica tu ai o firma care cauta oameni... si cand oamenii te cauta pe tine sa plateasca? Pai mai vine cucu

Răspuns utilizator avertizat
| cosmin27190 a răspuns:

Nu poti sa introduci apeluri cu suprataxa pe un numar deja existent. Numerele pentru convorbiri cu suprataxa sunt cele de tipul 0900... fiind fostul 89... unde poti seta o taxa de la 30 de centi si pana a 5 euro pe minut de convorbire. Sau mai poti seta un tarif fix pentru tot apelul. Sunt firme care se ocupa de asa ceva si iti ofera ei tot, de la implementare si pana la configurarea numarului tau telefonic cu suprataxa.