| waXonwaXoff a întrebat:

Daca ma duc la Orange imi poate da o lista cu numerele de telefon care au luat legatura cu un anumit numar? adica apelurile primite si cele date? trebuie' sa dau vreo spaguta, ceva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti pot da doar numerele care te-aun apelat pe tine sau pe care le-ai apelat tu. Le este interzis sa furnizeze date despre alti clienti, altfel se expun la sanctiuni destul de grave, astfel ca nu o sa-ti dea. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate așa ceva, cel mult îți dă listingul apelurilor efectuate de pe numărul tău de telefon.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei primi doar desfăşurătorul apelurilor tale, primite sau date, asta după ce faci cerere.