| CASTRAVETE112 a întrebat:

Salutare!
Dacă imi pun bani pe card CEC BANK imi trage cu timpul din ei?
Nu de alta dar mi se pare ca sunt mai puțini.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la BT sau ING. Acolo nu au comisioane iar daca-i depui in depozit (nu pe cont) ai si dobanda!

| qieiqpalz a răspuns (pentru Salontanul):

Cum adica?

| Salontanul a răspuns (pentru qieiqpalz):

Simplu! Mai simplu de atat ce sa-ti explic? Daca CEC-ul are comisoane ia-ti banii si mergi la alta banca.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti trage nimeni din bani, atat vreme cat nu scoti tu din ei.
Banii nu dispar din banca, uita-te pe hartiile de depunere si vezi ce sume ai, sau pe un extras de cont.

| Quassaar a răspuns:

Cere un desfășurător la bancă și vei vedea toate operațiunile de pe card. Oricum sunt comisioane de administrare.