| Robert_George_2000 a întrebat:

Salutare, doresc sa imi creez o scoala de frizerie/coafor/manichiură/pedichiură cam cât m-ar costa tot ce tine de acte si de ce autorizații as avea nevoie?
Care sunt factorii de care trebuie sa tin cont?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi 2

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Buna
Frizeria si coafura este un alt domeniu si manichiura pedichiura este de domeniu esthétique deci nu poti sa faci amdoua intr-o scoala dar in primul rand trebuie sa ai diploma nu poti sa iti faci asa o scoala fara sa ai scoala
Daca nu ai facut scoala nu poti cel putin asa stiu eu adc in Romania nu stiu cum e dar presupun ca este acelasi lucru pentru ca eu fac scoala de esthéticienne in franta