| JoRdan23 a întrebat:

Salutare!
Intai vreau sa va urez un calduros La Multi Ani!
Anul trecut, s-a lansat programul prin care GTA IV, se poate juca multiplayer.
Pe el exista doar moduri Stunts/DM/Free Roam
Stunts = scheme
DM = sa te impusti cu playeri.sa i omori.etc.
Free Roam = tot ce se poate.
Dar nu sa inventat si un mod RolePlay
RolePlay = viata reala
De curand am observat ca un GameMode pentru asa zisul IV-MP, seamana foarte mult cu un GameMode de SA-MP...
Eu vreau sa anunt ca,, caut un sponsor sau un colaborator pentru a deschide un server de IV-MP.
Pentru detalii lasati comentariu sau adaugati la lista voastra de messenger id-ul :
mixtape65@yahoo.com

3 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

GTA IV LAG FIX : calculatoare.ucoz.net/forum/13-81-1

| pitbull93 a răspuns:

La multi ani si tie, imi poti zice daca cum se numeste si de unde as putea downloada programul, daca iti faci servar da-mi si mie un mesaj cu el

| JoRdan23 explică (pentru pitbull93):

Intra pe www.iv-mp.com si descarca server linux sau cv de genu.