| Diminaku a întrebat:

Salutare prieteni! Vedeți voi eu cu încă un amic am început gândirea și ne dorim să începem să dezvoltăm un proiect prin care să creăm un site și să scriem o carte pe tema dezvoltării personale. Nu o să intru foarte mult în detalii, nu aici.
Ceea ce însă avem nevoie sunt mai mulți parteneri. Încă cineva doritor să ajute la scrisul unei cărți?(eu sunt cel care se ocupă pe acest domeniu). Și doritori pentru muncă în construirea site-ului de la 0? (aici avem nevoie de mai mulți căci construirea unui website de la 0 nu este ușoară pentru amicul meu, el se ocupă cu partea asta).
Noi nu suntem experți în domeniile acestea, învățăm și noi mai multe pe parcurs, deci suportul și ajutorul fiecărei persoane ce o ia în serios este bine venit.
Ar trebui să precizez și că acest proiect este în momentul de față nonprofit, iar certitudinea profitului în viitor nu este total clară.
Avem doritori? Sau poate cunoașteți persoane care ar dori să se implice?
Dacă da, mă puteți contacta pe Instagram: @edmond_ciprian sau pe Facebook: Edmond Cipran.
Mulțumesc din suflet oameni!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ati inceput gandirea abia acum?

| Diminaku explică (pentru darrio2007):

Da am început planificările recent(fiind sincer de câteva zile). Dar nu văd de ce ar fi relevant°_°...
Anyway dacă ești interesat în participarea în acest proiect ești bine venit cu brațele deschise(◠‿◉)