| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salutare, stie cineva daca aplicatia asta e chiar buna? https://make-dhtry.beauty/login.php
Efectiv cica faci bani vizionand video-uri / prin invitati sau incercan jocuri aplicatii, dupa ca sa ii scoti iti cere 200$ minim facuti plus 200$ din invitatii, eu am facut cam 600$ am facut cerere am ales metoda de plata cu paypal si acum trebuie sa astept 14 zile sa mi confirme transferul, este ceva de capu ei sau?

1 răspuns:
| andreilogan a răspuns:

Salutare, având în vedere majoritatea jocurilor în felul acesta sunt false s-ar putea să fie fake și să îți fi luat bani. Astea sunt unele din cele mai comune țepe care îți pot lua banii acum ca ai dat să faci plata mai avem doar să sperăm că e adevărata. (notă:această chestie e foarte riscantă deci nu o mai încerca)