| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salutare, stie cineva daca aplicatia asta e chiar buna? https://make-dhtry.beauty/login.php
Efectiv cica faci bani vizionand video-uri / prin invitati sau incercan jocuri aplicatii, dupa ca sa ii scoti iti cere 200$ minim facuti plus 200$ din invitatii, eu am facut cam 600$ am facut cerere am ales metoda de plata cu paypal si acum trebuie sa astept 14 zile sa mi confirme transferul, este ceva de capu ei sau?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei primi in veci. Eu am intrat pe o pagina din asta. Am facut 350 de dolari si puteam sa-i retrag. Am incercat si nu mi i-a dat. Apoi m-am uitat pe sursa si era din Ucraina "cea vestita".

| Remidet123 a răspuns:

Nu iti recomand sa mai faci pe viitor acest lucru deoarece este pericolos astfel de siteuri neasigurate pot sa iti fure bani de pe card sau datele cardului(daca leai bagat).Eu ti-am zis.
Seara frumoasa