| Tricky95 a întrebat:

Sunt afacerile cu vanzari second-hand o oportunitate de imbogatire?

5 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Sunt, depinde si de locatie acum daca sunt 100 de magazine langa tine de sh, clar ca o sa vinzi foarte putin, dar o oportunitate buna este, iar cand cumperi in cantitati mari o sa fie la un pret de nimic si o sa te imbogatesti in cativa aniwinking

| 8andrei a răspuns:

Imbogatire :O wow. Depinde ce semnifica pentru tine 'imbogatire'. Sa te descurci de la o luna la alta cu un trai mai elevat daca ai marfa cat de cat ok poti lua in calcul. Acum imbogatire la tine nu stiu ce inseamna. Poti lua in calcul daca ai vad bun si marfa buna 500-1500 E/luna rulaj. Depinde si ce vrei sa vinzi. Profitul mai mare este la mobila/electrocasnice. Bulendrele nu prea mai merg ca au pus monopol corporatiile cu preturi minime si calitate cat de cat ok.
Succes!

| Tricky95 explică (pentru 8andrei):

Adica macar 10
.000 lei lunar

| Tricky95 explică (pentru 8andrei):

Banuiesc ca intr-un oras sarac ar merge

| BergerCipy a răspuns:

Cu mobila din strainatate paca