| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa stiu cum as putea sa fac bani cu ajutorul calculatorului si internetului. Tin sa mentionez ca am cunostinte ridicate in ceea ce priveste Microsoft word si Microsoft power-point si cunostinte medii in ceea ce priveste informatica (C++). As vrea sa stiu daca aceste cunostinte ma pot ajuta sa fac niste bani. Poate ma puteti ajuta cu niste site-uri sau joburi part-time care cauta ajutor in a creea prezentari power-point sau tabele in excel.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Engleza de la foarte bine in sus, si dupa aia mai discutam. Word si PowerPoint egal cu zero.

| Ababei_Andrei_1999 a răspuns:

Salut,aici depinde doar de tine, poti sa incepi a face vlog, sa iti deschizi un server de cs 1.6, samp, ce vrei tu.Sau a face pe hackeru, dar ii riscant, altfel nu poti scoate bani din treaba asta, doar sa te apuci de gaming sau de un server din care sa castigi playeri si bani in acelasi timp.