| Sebastian147852 a întrebat:

Am o intrebare : Exista vreo companie interesata in a lucra cu tineri ca si in cazul meu ( mentionez ca am 15 ani, anul asta fac 16) pentru un job online? Sunt dornic de un astfel de job part time pentru ca se poate explica varsta, cand se simte nevoie de a incepe sa iti muncesti proprii bani. Mentionez ca vreau sa incerc incet, incet sa nu mai depind de parinti din punct de vedere financiar. Am cunostinte in programele Microsoft (word, excel, powerpoint etc) si sunt deschis sa invat mai multe. Pe site-urile de genul ejobs, jobpraido etc sunt foarte greu de gasit astfel de job-uri pentru elevi, Orice raspuns ma va ajuta, primeste funda. Va multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca are careva proiecte in Office pentru ce cauti tu.
Poate daca vorbeam despre programare era alta treaba...