| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Ce afaceri se pot deschide cu bani de la U.E? In ce domenii se pot deschide mai usor si bine inteles, din care se poate castiga cel putin decent? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti deschizi in absolut orice domeniu. Singura parte proasta este ca iti trebuie pe putin 20% din banii proiectului. Trebuie sa ii detii intr-un cont bancar si sa ai dovada de la banca ca sunt ai tai.

Pentru domenii / categorii cauta pe google fonduri europene si vei gasi sute. Cele mai profitabile/cautate la noi sunt in agricultura sau protejarea naturii.