| andrada568024 a întrebat:

Ce mici afaceri stiti? Cum as putea castiga bani?

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Ce stii sa faci? Cu asta incepi happy

| stroedaniel13 a răspuns:

O idee de afacere mica ar fi sa incepi sa faci marketing afiliat. Ideea de baza este usoara dar ai nevoie de cineva cu experienta ca sa faci mai multi bani.

Mai multe detalii: http://www.afaceri-mici.org/......filiat-38/

| costan a răspuns:

O afacere buna de acasa este afilierea, vezi aici despre ce este vorba: http://bit.ly/10Zsyv5

| Fulbaster a răspuns:

Ai putea sa faci o afacere de curatenie: este foarte cautat si nu multi nu vor sa o faca si poti sa faci bani.
Sa faci o sera: pentru ca poti face legume vara si iarna.

| Toutui a răspuns:

Afacere cu iepuri, prepelite, in ziu de azi nu prea ai cu ce.

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens,dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur,fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| MarianaDaia a răspuns:

Asta cautam si eu in urma cu 8 ani. Am gasit una, o poti demara cu 100 lei sau si cu mai mult, depinde. E in sistem multi level marketing, e fantastica! Daca te intereseaza ma poti contacta: marianadaia67@gmail.com
In urma cu 8 ani nu credeam ca se poate asa ceva, dar am muncit si muncesc in continuare!