| lovemyname a întrebat:

Daca comand de pe internet si il trimite prin curier trebuie sa dau si buletinul?
Mersi

13 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cd vine coletul

| 0pufarinA a răspuns:

Depinde de curier, dar o sa trebuiasca sa-i spui curierului un nr de buletin si un cnp

| Anonim187 a răspuns:

Depinde... eu am primit prin Otto Curier si mi-a trebuie buletinu` presupun ca si tie!

| pandadesignro a răspuns:

De obicei cand comanzi trebuie sa dai datele de pe buletin, ca atunci Curierul cand vine sa te identifice sa nu dea produsul altei persoane. Mai apare si treaba cu platitul cand primesti, e modul lor de a tine cont cine e bun platnic si cine nu.

Deci Da, trebuie sa dai buletinul.

Răspuns utilizator avertizat
| annkaa a răspuns:

CEau:*
pai da te duci la posta ridici pachetu si da o sa iti cearca buletinuhappy

| KaterinaPetrova a răspuns:

Depinde de site.de exemplu pe eMAG nu trebuie buletin:d insa ia-l la tine pentru orice eventualitate

Răspuns utilizator avertizat
| ItsMyTime a răspuns:

Da iti trebti cnp-ul si tot flul de chesti trecute in buletin

| SuntUnCartof a răspuns:

Da,ca sa se stie cui i se trimite coletulwinking
O zi bunahappy

| CristianM a răspuns:

Nu,doar banii.

| Deea_2679 a răspuns:

Si eu am comandat si mie mi-a cerut cnp-ul.

| NimeniCuFunctie a răspuns:

Doar la posta cand vei ridica pachetul iti va trebui buletinul.