| BookLover21 a întrebat:

Vroiam sa stiu daca pot sa comand de pe internet un produs daca sunt minora, sa vina prin curier.

2 răspunsuri:
| Depay a răspuns:

Da,îl poţi comanda prin poşta română, ai nevoie doar de buletin.

| blacksky13 a răspuns:

Si eu am comandat de multe ori de pe net si sunt minor. Si cand cerea vreun act de identitate gen buletin finalizam comanda cu buletinul parintilor. Deci da poti comanda de pe net. Dar nu la toate comenzile imi cerea buletin asa ca bafta cu comanda happy