| Cristi3000 a întrebat:

Salutare TPU,de curand am primit un mail de la fanbox,si in contul de pe site am strans $2, 262.68...A mai facut cineva bani cu fanbox? sau e teapa?

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

E teapa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, ca de altfel banii curg garla pe net si orice site da 2000 euro asa pe nerasuflate

| AleXzpm a răspuns:

If its to good to be true it probably is

| V3r0m0n a răspuns:

E teapa, daca incerci sa ii trimiti in contul de paypal, iti spune ca mai intai trebuie sa platesti tu 1000$ bani pentru plata unor refferi etc. Nu iti bate capul, e clasica metoda!