| 7Cristian7 a întrebat:

Salutare TPU, imi puteti spune o modalitate pe net de a face bani, sunt dispus sa stau 2 ore pe zi... funda... dati-mi ceva linkuri

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In ce esti expert?

| Sn4k3 a răspuns:

Nu sunt site-uri in care sa dai 2 click-uri si sa dai bani, iar 2 ore e prea putin.

| PainTech a răspuns:

Ca sa iti spun cum poti sa faci bani pe internet trebuie mai intai sa te intreb ce stii sa faci. Uite cateva idei :

- Cu Photoshop poti face bani relativ usor.
- Cu AE + AI poti face chiar triplu fata de Photoshop, daca stii unde sa cauti clienti.
- Cu cateva cunostinte in SEO poti face cativa bani frumosi din marketing.

Sau poti folosi vechea metoda cu Surveyuri free ( care nu sunt free ), doar ca nu tu vei fi cel care face bani.

Deci, cea mai buna metoda ramane freelancer, dar trebuie sa stii sa faci ceva util.

| PainTech a răspuns:

Gandeste-te asa :
De ce sa plateasca cineva un om pentru a da 2-3 click-uri cand acelasi lucru poate fi facut de un bot pentru nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Videochat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stii sa faci in domeniul online?

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa chestionare online
https://www.exprim.ro/
poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/