| Ionut0988764 a întrebat:

Imi puteti spune niste metode legale, reale de a face bani pe internet? (nu spun ca maine vreau banii cu căruța) Fara sa investesti! Sunt dispus sa stau cateva ore pe zi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi investi în criptomonede.

| nicu991 a răspuns:

Freelancing in web design, programare, video editing, etc.

| Ionut0988764 explică (pentru nicu991):

Daca ai putea sa imi spui mai multe despre programare ar fi foarte ok, pentru coroana.

| ionutx02 a răspuns:

Poti face bani online prin editare video, design de grafica, producator de muzica. Atata tot ca trebuie sa te pricepi in acele programe si sa gasesti oameni care au nevoie de serviciile tale. Iti trebuie un calculator si programe software.

Iti recomand: https://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Creative_Cloud

(Poti sa ai gratis acele programe software dar trebuie sa le piratezi).