| Nardy a întrebat:

happy
Spuneti. mi si mie va rog, se pot pune pe profilul de facebook reclame de la google adSense?
Sau cine poate, va rog, am nevoie de idei pentru un site happy
ce credeti ca ar atrage mai multi vizitatori?big grin

2 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Un continut care sa fie plin de informatii utile, cat mai putine reclame sau, daca tot sunt, sa fie discrete si bine plasate.
Epoca agregatoarelor de articole a cam apus, Google a cam umblat la algoritm iar adSense-ul iti baga banuti frumosi in buzunar daca ai macar niste sute de unici pe zi.

| brandiburu a răspuns:

Apropo, uitasem de prima intrebare: nu poti sa-ti pui reclame pe profilul de FaceBook. Daca tot vrei sa te folosesti de Google AdSense, ia-ti domeniul tau (platit), gandeste un site care sa atraga si, cel mai important, sa pastreze un anumit numar de oameni, constant, inscrie-te in campaniile AdSense si restul se face usor usor.
Spor si multa rabdare.