| barbieA a întrebat:

am inteles ca se pot face bani cu google adsense doar cu niste reclame... am o intrebare, eu pot sa imi fac un site nou? sau trebuie sa fie un site vechi? si daca trebuie vechi cati vizitatori trebuie sa fi avut site-ul ca google adsense sa isi poata puna reclama pe siteul meu? si daca ei sunt de acord sa isi puna reclamele pe siteul meu eu cum primesc bani? si de cateori pe luna? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Nu sunt hoti.Primesti banii in functie de cati vizitatori ai, de cateva ori pe luna.Primesti banii prin paypal. Oricum, gasesti cate informatii vrei pe pagina lor : https://www.google.com/adsense

| barbieA explică (pentru Hirako):

Dar sti cumva daca siteul meu trebuie sa fie vechi? ca sa ma pot inregistra la ei?

| Hirako a răspuns (pentru barbieA):

Nu inteleg la ce te referi prin " vechi ". Poti sa il faci chiar azi, atata timp cat ai vizitatori nu conteaza.Informatii despre inregistrare ai pe site-ul pe care ti l-am dat, daca nu te descurci inseamna ca nu e de tine.Bafta!

10 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Daca ar fi asa usor toti ar face bani cu Ads de la google. Trebuie sa ai un site cu minim 500 de vizite pe zi daca vrei sa faci pana intr-un euro pe zi. Depinde si cum e siteul si reclamele cum sunt puse in pagina, in plus sa strangi 500 vizite zilnic unice, nu e ceea ce pare.

| PlasticMoon a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te incurci cu google'ul.Sunt niste hoti.Dar faci cum vrei:*

| barbieA explică (pentru PlasticMoon):

Ai incercat si tu? sau stii pe cineva care a incercat? mersi de sfat :*

| felixdesign a răspuns (pentru PlasticMoon):

De ce anume sunt hoti?

| PlasticMoon a răspuns:

Mai urmariti stirile si mai cititi pe net.Eu iti dau un sfat nu te oblig.

| felixdesign a răspuns (pentru PlasticMoon):

Cred ca trebuie sa te informezi tu...folosesc adsense de ani de zile si niciodata nu au dat "teapa"...deci barbieA poti folosi linistita adsense

| barbieA explică (pentru felixdesign):

Multumesc frumos :*

| PlasticMoon a răspuns (pentru felixdesign):

Nu ma refeream la asta