| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor.
Adresez aceasta intrebare doar celor care castiga bani pe net sau au castigat.Prin ce modalitati castigati acesti bani. nu vreau raspunsuri"castig 5 euro din ptc"vreau ceva mai concret.
daca imi spuneti si mie si merge promit ca jumatate din castigul din primele 6 luni il impart cu cel care ma ajuta. multumesc...

21 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Is mai multe metode, ilegale(cu care poti ajunge si la 1000 de $ pe zi, fara prea mari riscuri de a fi prins)si legale care si cu astea poti ajunge pana la 1000$ pe zi, doar ca trebuie mana de lucru.
Difficulty Level: Asian!

| dany2696 a răspuns (pentru unknownn):

Cum ar fi...

| unknownn a răspuns (pentru dany2696):

Carding.

| KodrutZ a răspuns:

Amicu' de mai sus cu nume rusesc e timpit. Bani faci din MUNCA, nu din ptc si alte cacaturi. Nu trebuie' sa imi promiti nimic, e suficient sa ai skillurile care trebuie si sa imi devii afiliat pe citeva site-uri de freelancing - daca vei prinde proiecte si le vei duce la capat, imi voi primi si eu un comision, daca nu, nu. Intrebarea 0 e - stii engleza BINE?

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru CataAndrei):

Ne lamuresti si pe noi, astia muritorii de rind?

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru CataAndrei):

Ai fi uimit. Zi pe scurt - affiliate marketing pentru "produse" care nu fac doi bani, vinzari de domenii.ws, ce mare chestie ai descoperit? E suficient sa zici despre ce e vorba - cine vrea sa afle despre ce e vorba in detaliu, o sa afle.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru CataAndrei):

Uite, ca sa iti demonstrez ca se poate... oameni buni, catalin aici de fata crede ca l-a luat pe dumnezo' de un picior muscind unul dintre miile de scamuri ordinare de la americani, mai exact FusionTalk. Mai multe, aici - http://digital-domination.blogspot.ro/......rning.html si aici - http://mlmblog.net/site/2011/04/talk-fusion-scam.html, plus trebuie vazut pe ripoffreport.com ce se zice despre ei...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru CataAndrei):

Nici o schema Ponzi nu a fost de succes vreodata. NICI UNA. De asta ce zici - http://askmarcbarrett.com/......on-make-it Practic, Talk Fusion e o timpenie care vinde rahaturi inutile americanilor prosti. "Video auto responder", auzi tu. Fugi cu spamul de-aici, da?

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru CataAndrei):

Un picut gresit, eu fac bani muncind, online. Am facut si peste 1000 USD pe luna, nu din prima luna, dar macar imi pun numele undeva si voi putea sa imi folosesc cea mai mare parte din munca din trecut ca portofoliu oricind in viitor. Nu vind rahaturi de doi lei si imi dezvolt doar abilitatile de tzepar... pardon, "affiliate marketeer".

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru CataAndrei):

Doar ca Mercedes si Toyota nu le-au cumparat de la tine. Mai bine ai pune putin mina pe o carte de limba romana decit sa faci atitia bani... nu de alta, dar ti se urca la cap.

| KodrutZ a răspuns:

Sigur ca da, inteleg. Trebuie sa te intorci la spamul cotidian sa vezi poate mai gasesti doi-trei mai prosti ca mine ca sa iti scoti banii bagati in sistemul lu' dumnezo'. Spor!

Răspuns utilizator avertizat
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube