| AlexGtan a întrebat:

Salutare TPU, mai nou, vreau să-mi strang 400 de lei într-un timp nu prea scurt 5-7 luni, dar problema este că eu sunt minor, am 12 ani, cum aș putea să fac să câștig această sumă de bani, îmi puteți spune niste modalități prin care as putea câștiga bani?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La 12 ani n-ai ce sa faci decat sa-ti ajuti rudele si/sau vecinii contra unui cost mic + ce mai primesti de ziua ta, vizite poate chiar iti convingi parintii sa-ti dea si alocatia.

| Scraaa a răspuns:

Invata sa iei bursa, Sau colindă pe la rude laughing))