| alexutzu1981 a întrebat:

Cati bani mai castigati in ultima perioada din vanzari directe/MLM? Spre exemplu daca este sa fac o medie castigul personal este de aproximativ 3000 lei/luna. In unele luni castig mai mult, insa in perioada de vara merge destul de greu. Din experienta personala ce afacere merge oarecum constant toata perioada anului?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa zici ca faci 3 lei pe luna si ai nevoie de referali. Daca faceai macar 100 lei pe luna nu te gaseam spamand pe aici

| Gogu06 a răspuns:

Ce vrajeala pe capul tau, vrei sa te intrebe lumea "oau, dar zi-mi si mie cum faci 3000 pe luna" si apoi le propui sa lucreze pentru tine, sa fii tu cel care i-a recomandat si sa faci bani dupa urma lor. nu esti chiar asa prost. Unu care castiga 3000 pe luna/uneori mai mult laughing nu vine sa se cace pe el pe TPU laughing. Schema piramidala la cel mai slab nivel. Lasa-te de meserie.

| alexutzu1981 explică (pentru Gogu06):

Se trezi geniul din tine... Daca citeai mai bine intrebarea nu iti era adresata de indata ce esti paralel cu sistemul MLM. Intrebarea este adresata celor care au obtinut performante in acest domeniu.