| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor.
Adresez aceasta intrebare doar celor care castiga bani pe net sau au castigat.Prin ce modalitati castigati acesti bani. nu vreau raspunsuri"castig 5 euro din ptc"vreau ceva mai concret.
daca imi spuneti si mie si merge promit ca jumatate din castigul din primele 6 luni il impart cu cel care ma ajuta. multumesc...

21 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Amicu' de mai sus cu nume rusesc e timpit. Bani faci din MUNCA, nu din ptc si alte cacaturi. Nu trebuie' sa imi promiti nimic, e suficient sa ai skillurile care trebuie si sa imi devii afiliat pe citeva site-uri de freelancing - daca vei prinde proiecte si le vei duce la capat, imi voi primi si eu un comision, daca nu, nu. Intrebarea 0 e - stii engleza BINE?

| KodrutZ a răspuns:

Sigur ca da, inteleg. Trebuie sa te intorci la spamul cotidian sa vezi poate mai gasesti doi-trei mai prosti ca mine ca sa iti scoti banii bagati in sistemul lu' dumnezo'. Spor!

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Is mai multe metode, ilegale(cu care poti ajunge si la 1000 de $ pe zi, fara prea mari riscuri de a fi prins)si legale care si cu astea poti ajunge pana la 1000$ pe zi, doar ca trebuie mana de lucru.
Difficulty Level: Asian!

| dany2696 a răspuns (pentru unknownn):

Cum ar fi...

| unknownn a răspuns (pentru dany2696):

Carding.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube

Răspuns utilizator avertizat