| myke_5697 a întrebat:

Salutare tuturor, o prietena vrea sa ii dau permisiunea sa devina reprezentant Avon cu numele meu.(mi-a cerut copie dupa buletin) Ce se intampla daca nu reuseste vreodata sa plateasca vreo factura? Sa raspunda cineva care cunoaste. Multumesc...

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Pai va trebui sa o platesti tu. Este normal, numele tau va fi acolo.
Te sfatuiesc sa nu faci asa ceva. Daca vrea sa fie, sa faca pe numele ei, sau pe numele unui parinte.

Nu te baga in chestii din astea pentru ca vei ajunge sa ai probleme.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci asta, ai putea fi buna de plata daca ea nu plateste. Mai stii ca de multe ori si multe prietenii se strica din cauza banilor. Si apoi ai putea fi acuzata de complicitate la infractiunea de inselaciune, prevazuta si pedepsita de art. 215 Cod penal. Numai bine!

| danutzvd a răspuns:

Avonu' urmeaza sa se rafuiasca cu tine laughing) de ce nu isi foloseste propria identitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai probleme insa nu de nerezolvat
pentru ca la incheieirea unui contract de obicei se mai si semneaza.

daca inscrierea se face pe net o sa poti iesi din incurcatura insa pentru asta va trebui sa te consulti cu un avocat. (HE HE)

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.