| Xtreamber a întrebat:

Salutare!
Va rog ajutați-mă.
Vreau pe cineva care știe ce e cu binatex și care știe sa tranzacționeze.
Nu vreau sa tranzacționeze pentru mine. Vreau sa știu ce strategie are el. Daca nu un site de unde pot sa vad strategii? :/
Cei care zic ca Binatex este teapa nu comentați

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Strategiile sunt cele utilizate la tranzacționarea Forex.
Pentru asta sunt foarte multe cursuri online.
Dar modul în care sunt concepute siturile de opțiuni binare ca Binatex, mută tranzacția Forex în zona jocurilor de noroc, unde partea de hazard nu o poți acoperi cu o strategie. Astfel, Binatex nu este o țeapă, dar șansele să ai sau să găsești o strategie care să îți aducă profit sunt foarte mici.