| Diesel112 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce reprezinta site-ul " Binatex "? Cum functioneaza? Poti face profit real sau e teapa? Daca e teapa mai sunt astfel de site-uri, dar de incredere?

1 răspuns:
| Raven999 a răspuns:

E teapa, l-am incercat si nu am vazut niciun ban. Mai e un site care chiar functioneaza, sunt multe dovezi pe net cu oameni care si-au primit banii. Banii se fac destul de greu dar daca formezi o echipa cu cineva faci banii mult mai usor. Inregistreaza-te aici http://www.viespar.ro/? reff=97cc82b9414f6e6953c2c331b0956a0c daca chiar vrei sa faci bani intr-un mod usor.