| cls12 a întrebat:

Salutare.
Vreau o metoda de făcut bani in fata calculatorului.
Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Am face toti daca ar exista, dar nu există asa ca mergi si cauta ti servici degeaba stai sa cauti loc de munca pe calculator, du-te cu CV uri la Mec Donald s si Kfc ei cauta tineri si tinere sa i angajeze, esti fată esti baiat? ce varsta ai?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si acum vine si mega-intrebarea: ce stii totusi sa faci? Macar te descurci foarte bine cu engleza in scris?

| Frank51 a răspuns:

Poți încerca să investești în criptomonede, dar este nevoie de timp și ceva experiență.

| Werrich a răspuns:

OnlyFans

Răspuns utilizator avertizat
| Dandinelle a răspuns:

Eu joc un joculet pe telefon, e cu NFT-uri și am făcut ceva bănuți până acum. Daca te interesează dă-mi mesaj.
Uită-te pe crypto.com, bybit, pionix, daca vrei sa te bagi in lumea crypto

| StefanDrg a răspuns:

Asta caut si eu, daca esti fata poti face videochat, din pacate eu nu-s fata, si tresa caut altceva

| Werrich a răspuns (pentru StefanDrg):

Si ce daca nu esti fata? Si baietii pot face videochat la Studio20.ro, plus ca exista homosexuali care platesc sa vada barbati goi. Se numeste Studio20 Men.