| Vortrex a întrebat:

Am facut o tranzactie prin paypal si cand incerc sa-mi scot banii, imi spune "You have exceeded your monthly withdrawal limit. To lift this limit, click View Limits on your Account Overview page."Dupa, am facut exact cum imi sugereaza ei si imi da alta eroare "The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience."Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Sa inveti engleza. Tu ti-ai facut cumva cont PP si ai vreo 12 ani? Nu de alta, dar ar cam trebui sa ai 18+, si un card atasat/identitatea verificata pentru a avea limite decente (500 EUR zilnic plafon de retragere).