| ccdg97 a întrebat:

Salutari! happy Am si eu o mare curiozitate: Nu stiu cat de populare sunt jocurile loto de la noi sub forma "loz instant" (loz razuibil), dar nu prea am auzit de castigatori... Ati jucat vreodata acest joc? Si daca da, ati castigat? Poate stiti prieteni sau rude care au castigat, si as fi curios sa aflu ce sume. Multumesc anticipat, astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ti le baga pe git pe la supermarket, in general. Te imbeti cu apa rece, m-am lasat de ceva vreme de astfel de iluzii. Cel mai mare cistig il am tinindu-mi banii in buzunar. Am mai cistigat cate 5-10 lei cu ceva ani in urma, nimic deosebit.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Un prietena de-a mamei mele a castigat 100.000 lei. Eu cel mai mult am castigat 10 lei laughing.

| ccdg97 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. Si eu aveam aceeasi impresie. Cand e prea frumos sa fie adevarat... cel mai probabil nu e adevarat.

| KodrutZ a răspuns (pentru ccdg97):

Daca e sa fii al draq de norocos, e suficient sa iei un loz de Craciun si unul de Paste. Daca nu ai noroc, poti sa iei si 10 pe zi, ca degeaba.