| Danigj a întrebat:

A castigat cineva vreodata la loto ceva sume mari? Sau va temeti sa ziceti?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Familia mea a vândut o casă la cineva care a câștigat la loto o sumă mare.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu cred ca pot castiga suma mare deci nici nu joc mai bine iau imprumut de la banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine va castiga sau a castigat ia si pierdut.Banii aceea sunt blestemati, castigand o suma mare de bani, nu stii ce sa faci cu ei, si ii arunci pe toate prostiile ce nu iti folosesc. Ca sa castigi o suma mare de bani. trebuie sa stii si ce sa faci cu ei, altfel, ii castigi, dar ii vei pierde exact cum i-ai si castigat. Si da, cineva din fam mea, a castigat o suma, mica.

| Danigj explică (pentru anonim_4396):

Ce Suma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danigj):

100000 lei vechi, acum muuulti ani, cand erau banii bani.

| 94Lucifer94 a răspuns:

De obicei e greu sa nimerești toate cele 6 numere. E o șansă de castig la nu știu cate milioane, pentru că sunt milioane de combinații. Cineva însă care a știut cam ce numere ar putea să cadă, după o anumită formulă matematică a investit sume imense in loterie si a castigat premiul cel mare de cateva ori.