| Raul_5121 a întrebat:

Salutari! Am vazut niste oferte super tari pe ebay deals cu mult la % reduse toate, am vazut si niste laptopuri cu 30-40% scazute din pret. Ce pareri aveti? se merita? a mai cumparat cineva? Multumesc! Funda happy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Problema e ca sint multe reduceri pe ebay valabile doar pentru cumparatorii din SUA/Canada. Daca ai noroc sa prinzi ceva si pentru Europa, baga! Tine cont totusi ca o sa platesti TVA cind iti vine...

| Dismally a răspuns:

Nu cred ca se merita. In primul rand s-ar putea sa platesti vreo 60 dolari doar transportul, pe urma e posibil sa mai dai si 24% TVA, la pretul final vei iesi mai scump decat daca il cumperi de aici.

| NeaPopa a răspuns:

Depinde ce vrei sa cumperi, daca vrei sa cumperi numai pentru ca iti baga in fata mare si lat ca e reducere x la suta, atunci ia.

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Merita, pentru ca la metro ( un magazin important din Romania ) este 2000 de lei si reducere de 40% inseamna 800 de lei, ceea ce este super, daca merg. ai dreptul a returnezi in 10 zile orice produs cumparat de pe internet.

| TheNone a răspuns:

Da se merita recomand a cumparat varmiu acum cateva zile. Cumpara linistit e inca in oferta happy Funda.happy